Publicatiedatum: 12 december 2019

Verus kent al jaren ziektekostencollectieven. We doen dat omdat we op deze manier onze leden ontzorgen en tijd besparen. Onze afdeling Ledenvoordeel selecteert en contracteert de juiste verzekeraars, maakt vervolgens een overzicht van premies, voorwaarden en zelfs een Verus zorgtool die de verzekeringen vergelijkt. Zo hoeft u alleen maar het complete overzicht naar uw collega’s en medewerkers door te sturen.

Dit jaar is er een primeur: we hebben een derde collectiviteit aan het kleurrijke palet toegevoegd. Dus tijd voor een korte voorstelronde met dit keer: Pro Life.

Pro Life vergoedt algemene en christelijke zorg en geeft korting op uw zorgverzekering

Als medewerker van een school die aangesloten is bij Verus krijgt u korting bij Pro Life. U krijgt 5% korting op uw basisverzekering (ook op de budgetpolis). Op uw aanvullende (tandarts)verzekering krijgt u 15% korting. Deze kortingen gelden ook voor eventuele gezinsleden.

Sluit u een aanvullende verzekering af? Dan kunt u:

  • Vergoeding krijgen voor bijvoorbeeld fysiotherapie, orthodontie en zorg in het buitenland
  • Vergoeding krijgen voor christelijke zorg. Zoals hulp bij relatieproblemen, gezinsvorming en zorg rondom het levenseinde
  • Toegang krijgen tot 18 online christelijke zelfhulpprogramma’s voor psychische problemen. Zoals hulp bij slapeloosheid, stress en balans in je werk

Sluit u een aanvullende verzekering af, dan krijgt u ook het Extra Aanvullend Werknemerpakket

Hiermee krijgt u extra vergoedingen voor fysio- en oefentherapie, christelijke psychosociale hulpverlening, leefstijltraining en online slaapcursus. Dit pakket geldt niet voor meeverzekerde gezinsleden.

Lees hier alles en stap voor 1 januari over naar Pro Life

Bel gerust Pro Life als u vragen heeft: 0800 776 54 33 (gratis)

U bereikt de klantenservice van Pro Life van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur. Zij helpen u graag bij uw overstap naar Pro Life.

Gerelateerde berichten