U bent hier

Exploitatievergoeding Primair Onderwijs schiet te kort

Regelmatig ontvangen wij brieven van onze leden in het po over een tekortschietende exploitatievergoeding. Ook uit onderzoek blijkt dat de vergoeding achterblijft bij de feitelijke ontwikkeling van de kosten. Wij hebben deze problematiek opnieuw onder de aandacht van de overheid gebracht. We dringen erop aan de exploitatievergoeding spoedig in overeenstemming te brengen met de redelijke behoefte. Op 20 maart 2008 bespreken de Tweede Kamer en staatssecretaris Dijksma de financiële jaargegevens po 2006. Onze brief vindt u hier.

Regelmatig ontvangen wij brieven van onze leden in het po over een tekortschietende exploitatievergoeding. Ook uit onderzoek blijkt dat de vergoeding achterblijft bij de feitelijke ontwikkeling van de kosten. Wij hebben deze problematiek opnieuw onder de aandacht van de overheid gebracht. We dringen erop aan de exploitatievergoeding spoedig in overeenstemming te brengen met de redelijke behoefte. Op 20 maart 2008 bespreken de Tweede Kamer en staatssecretaris Dijksma de financiële jaargegevens po 2006. Onze brief vindt u hier.

Download

PO

Aanmelden voor de Verus nieuwsbrief

Iedere week het laatste nieuws uit het onderwijs